Ženy v pohybu

Úvod / Osobnosti

Jana Jeřábková

Výška postavy:

172 cm

Váha v 7:00:

cca 70 kg

Znamení čínského horoskopu:

Kůň

Jak jsem se dostala ke cvičení:

Do posilovny jsem chodila už od útlého věku jako doplněk k ostatním sportům, kterých jsem dělala vždycky hodně, plavání, šerm, tanec, volejbal... pak jsem chvíli randila s kulturistou a to mně přimělo k intenzivnejsimu cvičení, chtěla jsem se dovedet o všem více a tak jsem šla na trenersky kurz, kde jsem se také rozhodla, že chci určite někdy zkusit závodit.

Kde mě můžete vidět cvičit:

Momentalne cvicim všude mozne po Praze, Olympia Opatov, Victory fitness, Galaxie, BBC Vinohradska, Eagle fitness....

Co pro mě znamená cvičení:

Životní styl. Samozřejmost. :)

Specializace cvičení:

V poslední době inklinuji k technicky preciznímu provedení všech cviků, baví mně učit se od profesionálů z celého světa, nejvíce mě baví silový a objemový rozvoj. Nejsem velký milovník aerobního cvičení a diet. :-)

Jak vypadá moje snídaně:

Momentalně, a to sice v objemovce, je tam určitě syrovátkový protein, obvykle nějaký kus ovoce, ráda mám třeba banán, mango, jahody... a potom pokud nejdu brzo ráno na silový trénink, tak i spousta komplexních sacharidů většinou v podobě ovesných vlocek rozmixovanych ve vodě.

Jaké doplňky užívám:

Již jmenovaný syrovátkový protein, BCAA, glutamin, kofein, multivitamin, občas predtreninkova svalova pumpa obsahující arginin.

Nejméně oblíbený cvik:

To je těžké, myslím si, že všechno začíná v hlavě a v okamžiku, kdy si řeknu, že mi nějaka partie nejde, neroste, nebo že nějaký cvik nemám ráda, tak se v reálu začne dít to, že ona partie začne zaostávat její cvičení nebo cvičení onoho neoblíbného cviku mne bude bavit ještě méně a to přeci při svém koníčku nechceme, aby nás něco nebavilo. :) Baví mně cvičit všechno, miluji to.

Nejvíce oblíbený cvik:

Než jsem pochopila, jak je to s tou psychikou, tak mi zaostavaly nohy a cvičila jsem je nerada. Nedávno jsem se rozhodla, že ze svých nedostatků udělám přednost a skutečně mi začly nohy nejen růst, ale kolikrát se ani nemůžu dočkat, az je půjdu cvičit! Momentalně se soustředím na pilování techniky dřepu a mrtvého tahu a to mně baví těd asi nejvíc.

V čem jsem nejlepší:

Haha, no, mám dobrou genetiku na záda a z několika let závodního plavání je mám velmi široká. Což je celkem fajn, protože je opravdu nemusím vůbec cvičit a na závodech ani nijak zatínat, což je celkem fajn, protože pozing na pódiu potom vypadá přirozeněji.

Kde mám ještě rezervy:

Jak jsem řekla, do nedávna to byly nohy, ted se mi povedlo celkem slušne dohnat přední stranu stehen, na té zadní ještě trocha práce je, takže tam si myslím je ta rezerva. :)

Mým vzorem je:

Olga Putrova, ruska bikina, úřadující mistryně světa. Měla jsem tu čest ji poznat a je to i moc milá dívka.

Jaká byla nejdůležitější rada, kterou jsem dostala:

Stále dostávám skvělé rady, člověk není nikdy dost vzdělaný. Ted mně napadá nedávna hláška mého rádce a kamaráda Slávka Vinogradova: "musíš si umět působit bolest, pak to bude fungovat", což je svatá pravda v tréninku.

Jak nejraději odpočívám:

To je ruzné, záleží na ročním období, ale mám ráda spojení klasického odpočinku (welness, dobre jidlo, válení se) s nějakou aktivitou, procházky, sport..

Jak nejraději strávím volnou neděli:

To záleží na tom, jak vypadal předešlý týden a co mne čeka v následujícím. :) ale ráda se vyspím do oběda, jdu třeba na jídlo s přáteli, projdu se ve městě nebo po nákupech.

S jakou osobností, která již není mezi námi, bych se ráda osobně setkala:

David Bowie.

© 2016-2019 Ženy v pohybu | VOP | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim