Ženy v pohybu

Vrácení produktu

V případě dotazů můžeš psát na info@zenyvpohybu.cz.

Reklamace a záruční podmínky

 1. Záruční lhůta na všechny výrobky vyrobené v roce 2014 a novější, které jsou nabízené v internetovém obchodě zenyvpohybu.cz, je 24 měsíců, pokud není přímo v popisu výrobku uvedena jiná záruční lhůta. Dohodnutá oprava či úprava produktů zenyvpohybu.cz  má záruční dobu 12 měsíců, není-li sjednána nebo zvláštními předpisy stanovena jinak.
 2. Záruka se vztahuje pouze na závady, které jsou jednoznačně způsobeny vadou materiálu nebo výrobní vadou.
 3. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z použití produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací.
 4. Záruka se nevztahuje na škody
  • způsobené neodbornou údržbou, používáním a chybnou manipulací
  • mechanickým poškozením nebo běžným opotřebením
 5. Vzniklou závadu je nutno reklamovat ihned  po jejím zjištění, a to buď písemně na adrese provozovatele: Alea sportswear spol. s r.o., Pražská 263, 397 01 Písek, Česká Republika nebo emailem na adrese: pincova@ialea.cz V písemném oznámení reklamace musí kupující uvést zjištěné vady, tzn. musí uvést, o jaké vady se jedná a jak se projevují. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit fakturu či dodací list zboží, jehož vady jsou reklamovány.
 6. Případnou reklamaci se snažíme vyřídit co nejrychleji - během několika málo dnů - vždy však bude vyřízena v zákonné lhůtě, tzn. nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží

Postup pro vrácení zboží do 14ti dnů

 1. Zboží nesmí být použito.
 2. Zboží nesmí být nijak poškozeno či znečištěno.
 3. Spolu se zbožím je potřeba zaslat i originál dokladu, tzn. fakturu - daňový doklad, popř. dodací list. Uveďte číslo vašeho bankovního účtu, urychlí to vrácení peněz.
 4. Poštovné hradí zákazník (neposílat na dobírku). Pokud nám bude balík poslán na dobírku, nemůžeme jej přijmout.
 5. Pokud požadované zboží již nebude k dispozici, pošleme Vám za ně zpět peníze na Váš bankovní účet (částka za vrácené zbouží + poštovné pokud bylo fakturováno).
 6. Zboží zašlete na Alea sportswear spol. s r.o., Pražská 263,39701 Písek
 7. Vyměněné zboží nebo peníze Vám pošleme ihned po obdržení balíku s vráceným zbožím, pokud budou splněny podmínky v bodech 1 a 2 tohoto odstavce.

© 2016-2019 Ženy v pohybu | VOP | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim